• Sparen voor korting
  • Uitgebreid assortiment
  • Lage verzendkosten

Eheim As en ashouders eXperience, Ond. 7433720

Eheim Eheim As en ashouders eXperience, Ond. 7433720

€13,68

Productomschrijving

Eheim as en ashouders eXperience 150/250 

De Eheim as en ashouders voor eXperience 150-250 behoren tot de belangrijkste slijtageonderdelen van de rotorunit. De as geleidt de rotor en heeft daardoor direct invloed op de nauwkeurigheid waarmee het filter of de pomp werkt. Wanneer het apparaat meer geluid maakt, minder stabiel werkt of wanneer de oude as beschadigd is, kan vervanging helpen om een soepelere werking te herstellen.

Dit originele Eheim vervangingsonderdeel bevat niet alleen de keramische as, maar ook de bijpassende ashouders, oftewel de rubberen bevestigingen. Het keramische materiaal is duurzaam, terwijl goed passende ashouders helpen om de rotor stabiel te laten draaien en trillingen te verminderen. Tijdens de montage is het belangrijk om de as zonder beschadiging te plaatsen en de ashouders nauwkeurig op hun plaats te zetten.

Voor vervanging is het ook aan te raden om de rotorbehuizing, pompkamer en slangen schoon te maken, omdat afzettingen en vuil op zichzelf al voor meer geluid kunnen zorgen. Wanneer deze vervuiling samengaat met slijtage van de as, geeft het nieuwe onderdeel het beste resultaat in combinatie met een goede reiniging.

Compatibele modellen:

  • Eheim eXperience 150 / 250 / 250T
  • Eheim PowerLine 200
  • Eheim Universal 300 / 600
  • Eheim Professionel 150 / 250 / 150T / 250T

Voor compatibele apparaten is dit onderdeel vooral nuttig wanneer een stille werking en gelijkmatige watercirculatie in het aquarium belangrijk zijn. Het onderdeel is niet specifiek bedoeld voor een bepaald type aquarium, maar voor de betreffende compatibele Eheim apparaten.

Reviews

5 / 5

5 sterren op basis van 3 beoordelingen

  • 5 / 5By Philip Roos 07 / Sep / 2026

    Het is het juiste onderdeel en de pomp werkt weer als van ouds. Ik vind het wel erg duur voor zo’n kleistaafje plastic.

    • +Het werkt
    • -Duur

  • 5 / 5By Stefan 12 / Mar / 2024

    Als je toch het pomprad vervangt, kan het handig zijn om ook meteen de as en zijn houders te vervangen. De as zelf verslijt niet zo snel, maar de houders hebben de neiging om uit te slijten. Dit gebeurt vooral als het pomprad een tijdje heeft lopen ratelen. Als alles vervangen is, loopt de pomp weer netjes stil.

    • +De enige optie

  • 5 / 5By Henk 10 / Jan / 2024

    Gewoon hetzelfde als de oude. Jammer dat je na bestelling meteen overvallen wordt door mailtjes

Inloggen

Uw wachtwoord vergeten?

  • Al je orders en retouren op één plek
  • Het bestelproces gaat nog sneller
  • Je winkelwagen is altijd en overal opgeslagen

vergelijk0

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »