• Sparen voor korting
  • Uitgebreid assortiment
  • Lage verzendkosten

Eheim Zuignappen met klem 12/16 mm Ond.4014100

Eheim Eheim Zuignappen met klem 12/16 mm Ond.4014100

€5,39

Productomschrijving

Eheim zuignappen met klem 13 mm voor 12/16 mm slang - 2 stuks

De Eheim zuignap met klem (13 mm) biedt een eenvoudige en effectieve oplossing voor het bevestigen van filterslangen met een diameter van 12/16 mm aan het aquariumglas. Of u nu harde of flexibele kunststof slangen gebruikt, deze klem zorgt voor een veilige bevestiging en betrouwbare grip, waardoor ongewenste verplaatsing van de slang wordt voorkomen.

De sterk hechtende zuignap blijft stevig op het glasoppervlak zitten, terwijl de stevige 13 mm klem de slang op zijn plaats houdt. Hierdoor is deze geschikt voor gebruik met een breed assortiment Eheim- en andere filtersystemen. Dit is vooral belangrijk bij installaties waarbij een stabiele plaatsing van de slang essentieel is, zoals bij externe potfilters of CO2-systemen.

Het wordt aanbevolen om regelmatig te controleren of de klemmen nog stevig vastzitten, vooral bij systemen met een hoge doorstroming of wanneer regelmatig onderhoud wordt uitgevoerd. Hiermee voorkomt u onbedoeld losraken of waterlekkage.

Technische specificaties:

  • Product: Eheim zuignap met klem
  • Geschikte slangmaat: 12/16 mm
  • Diameter klem: 13 mm
  • Materiaal: kunststof klem, rubberen zuignap
  • Gebruik: slangen veilig aan aquariumglas bevestigen
  • Inhoud verpakking: 2 stuks
  • Merk: Eheim
  • Opmerking: controleer de zuigkracht regelmatig om de veiligheid te waarborgen.

Reviews

0 / 5

0 sterren op basis van 0 beoordelingen

    Inloggen

    Uw wachtwoord vergeten?

    • Al je orders en retouren op één plek
    • Het bestelproces gaat nog sneller
    • Je winkelwagen is altijd en overal opgeslagen

    vergelijk0

    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »