Productomschrijving
APO Lavasteen Tegel – Tegels voor mos, planten en aquascaping
Deze poreuze lavasteen tegel is perfect voor gebruik in aquaria en aquascapes. Dankzij de natuurlijke, ruwe structuur hechten mossen zoals Java mos, Christmas moss of Leptodictyum riparium zich gemakkelijk aan het oppervlak. De tegel is ideaal als basis voor het maken van natuurlijke landschappen, stapelconstructies of als schuilplaats voor garnalen en jonge vissen.
De tegel is gemaakt van echte lavasteen, ontstaan uit gestolde vulkanische lava. Dankzij de open structuur kunnen plantenwortels zich gemakkelijk hechten en krijgen ze voldoende zuurstof. De tegel is zwaar genoeg om stevig te liggen, maar poreus genoeg om biologische activiteit te ondersteunen.
Je kunt de lavasteen ook stapelen of combineren met andere stenen en houtsoorten om hoogte en diepte in je indeling te brengen. Veilig voor vissen, garnalen en planten.
Voordelen van de APO Lava Tegel:
- Gemaakt van 100% natuurlijke lavasteen
- Perfect voor het opbinden van mossen en lage planten
- Ideaal om aquascapes mee op te bouwen
- Open structuur bevordert wortelgroei en microleven
- Veilig voor alle aquariumdieren
- Stabiele, duurzame basis voor elke plantenindeling
Gebruikstips:
- Spoel de tegel goed af met aquariumwater.
- Bind mos of een plantje vast met draad of lijm geschikt voor aquaria.
- Plaats de tegel op de gewenste plek of stapel met andere stenen.
- Laat het mos of de plant rustig groeien – ze hechten vanzelf aan de steen.
Specificatie:
Lengte: ca. 5cm
Breedte: ca. 5cm
Dikte: ca. 1cm
Kleur: rood/bruin/grijs
Aantal: 1 stuks
Dit is een natuurproduct; het uiterlijk en de maat kan afwijken van de getoonde foto's en informatie.
Reviews
Recente artikelen
APO
APO Lavasteen tegel
€3,25
Acorus
Acorus Gramineus pussilus (Terrarium)
€2,57
Anubias
Anubias hastifolia
€3,95
Sera
Sera Gravel Cleaner Nano
€12,75