Productomschrijving
Microsorum pteropus (Javavaren), INVITRO bakje (PlantExpress)
De Microsorum pteropus (Javavaren) heeft lancetvormige bladeren die wel 30 cm lang kunnen worden en 5,5 cm breed. De kleur van de bladeren is olijf tot donkergroene en in het midden geschubd. De Microsorum pteropus (Javavaren) groeit perfect op hout, steen of ander decoratie materiaal. Deze plant kan ook op de grond groeien, let dan wel op dat de wortelstok niet wordt bedekt met grind, zand of ander bodemmateriaal. Langzaam groeiende maar geliefde varen. Op de bladeren van de Microsorum kunnen zwarte vlekjes of puntjes aanwezig zijn. Dit noemen ze de sporen van de plant. Dit is heel normaal bij deze plant. Op de vlekken of punten kunnen nieuwe plantjes ontstaan.
Wat zijn Invitro planten?
Invitro zijn planten die opgekweekt worden in een laboratorium en verpakt zitten in een mini potje. Deze planten zijn steriel gecultiveerd. De planten zijn gegarandeerd vrij van slakken, algen en bestrijdingsmiddelen en dus totaal onschadelijk voor gevoelige garnalen en vissen en daarom zeer geschikt voor aquascaping, garnalenbakken maar ook voor de gewone aquaria. De Invitro planten worden geleverd in een vaste gel of in een vloeistof. Beide geven de plantjes voeding die ze nodig hebben. Voor meer informatie zie ons e-book.
LET OP: invitro planten hebben wij zelf op voorraad en worden dus niet zoals de andere planten bij onze kwekerij besteld. Het voordeel is dat wij orders met de in vitro planten elke dag van de week kunnen verzenden.
Bekijk hier filmpje hieronder, voor de behandeling van In Vitro planten.
Reviews
By Sander 13 / Aug / 2025
In het bakje zaten 2 individuele planten van een redelijk formaat, de rest was allemaal 1 heel klein blaadje op een wortelstok. Al deze kleinen lijken het niet te gaan redden. Ik hoop nog dat het wegsmelten van alleen de bladeren is, maar volgens mij worden de bladeren dan niet zwart, sommige zijn al helemaal verdwenen.
Reactie Aquaplantsonline:
Geachte klant hartelijk dank voor uw beoordeling.
Microsorium planten kunnen weleens wat zwarte bladeren krijgen. Wanneer de wortelstok goed is komen daar meestal gewoon niet stekjes en bladeren aan.
Met vriendelijke groet,
Aquaplantsonline
Product tags
Recente artikelen
Microsorum
Microsorum pteropus (Javavaren), INVITRO bakje (PlantExpress)
€5,39
Tropical
Tropical Tubi Cubi 100 ml/10 g
€4,49
Dennerle
Dennerle FB7 Nano Bactoclean
€6,75