• Sparen voor korting
  • Uitgebreid assortiment
  • Lage verzendkosten

Superfish Scaper LED 112 cm 44 watt

Superfish Superfish Scaper LED 112 cm 44 watt

€112,49

Productomschrijving

Superfish Scaper LED 112 cm 44 watt

De Scaper LED 112 cm is een LED verlichting voor een uitstekende plantengroei. Deze LED verlichting is ontworpen voor open en gesloten aquaria. De High Power LED met een hoge PAR van 269, zorgt voor een uitstekende plantengroei en is geschikt voor gemakkelijke, gemiddelde en moeilijke aquariumplanten.

De Superfish Scaper LED 112 is een complete set inclusief 200 cm kabel, schakelaar, adapter, uitschuifbare steunen voor een open aquarium en clips voor een gesloten aquarium (met deze clips is het mogelijk de LED verlichting op glasstroken te laten rusten.)

Deze LED verlichting is ook simpel te dimmen met de Superfish LED Controller. De controller schakelt het licht automatisch aan en uit op de door u gewenste tijden. Standaardinstelling gaat het licht aan om 7.00 uur en uit om 21.00 uur. De tijdinstelling is eenvoudig te personaliseren. Het licht start langzaam op in 30 seconden of 10 minuten. Vanuit naar volle sterkte en andersom bij zonsondergang.

Wat betekent Kelvin, Lux, PAR, Lumen ect. en wat is belangrijk bij LED verlichting?

Download: Europees product register voor energie-etikettering

Reviews

5 / 5

5 sterren op basis van 1 beoordelingen

  • 5 / 5By John 12 / May / 2025

    Mooi lichtsterkte alleen jammer dat je per LED lengte een separate controller moet aansluiten. Je krijgt ze nooit synchoon met opstarten.

    • +Hoge CRI
    • -Verschillende controllers voor verschillende lampen

Inloggen

Uw wachtwoord vergeten?

  • Al je orders en retouren op één plek
  • Het bestelproces gaat nog sneller
  • Je winkelwagen is altijd en overal opgeslagen

vergelijk0

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »